Albania
Živko Mijatovic & Partners
www.zm-p.com
P.O. Box 526
11001 Belgrade
Serbia and Montenegro
Germany
Goerg
www.goerg.de
Christof Siefarth
csiefarth@goerg.de
Norway
Zacco
www.zaccoadvokater.no
Kaia Bugge Fougner
kaia.bugge.fougner@zacco.com
 

Voor het weergeven van de inhoud op deze pagina is een nieuwe versie van Adobe Flash Player vereist.

Adobe Flash Player ophalen

Request info

Voor het weergeven van de inhoud op deze pagina is een nieuwe versie van Adobe Flash Player vereist.

Adobe Flash Player ophalen

Voor het weergeven van de inhoud op deze pagina is een nieuwe versie van Adobe Flash Player vereist.

Adobe Flash Player ophalen

 
Austria
Brauneis Klauser Prändl
www.bkp.at
Martin Reinisch
m.reinisch@bkp.at
Greece
Dontas Law Offices
www.dontas.gr
Nicolas K Dontas
n.dontas@dontas.gr
Poland
Wardynski & Partners
www.wardynski.com.pl
Włodzimierz Szoszuk
wlodzimierz.szoszuk@wardynski.com.pl
Belgium
& De Bandt
www.debandt.eu
Jeff Keustermans
jeff.keustermans@debandt.eu
Hungary
Danubia
www.danubia.hu
Judit Lantos
judit.lantos@danubia.hu
Eva Ulviczki
eva.ulviczki@danubia.hu
Portugal
Herrero & Asociados
www.herrero.pt
Manuel Duraes
mrocha@herrero.pt
Bosnia-herzegovina
Živko Mijatovic & Partners
www.zm-p.com
P.O. Box 526
11001 Belgrade
Serbia and Montenegro
Ireland
DFMG Solicitors
www.dfmgsolicitors.ie
Patricia McGovern
pmcgovern@dfmgsolicitors.ie
Romania
Živko Mijatovic & Partners
www.zm-p.com
P.O. Box 526
11001 Belgrade
Serbia and Montenegro
Bulgaria
Borislav Boyanov & Co
www.boyanov.com
Kina Chuturkova
k.chuturkova@boyanov.com
Italy
Perani & Partners
www.perani.com
Sara Pasqualetti (Dr.)
spasqualetti@perani.com
Paolo Perani
pperani@perani.com
Serbia
Živko Mijatovic & Partners
www.zm-p.com
P.O. Box 526
11001 Belgrade
Serbia and Montenegro
Croatia
Živko Mijatovic & Partners
www.zm-p.com
P.O. Box 526
11001 Belgrade
Serbia and Montenegro
Latvia
Attorneys at Law Borenius Ltd.
www.borenius.lv
Liga Fjodorova
liga.fjodorova@borenius.lv
Slovak Republic
Cermak Horejs Matejka a spol
www.cermakhorejsmatejka.cz
Martin Holy
intelprop@apk.cz
Cyprus
Dr K. Chrysostomides & Co
www.chrysostomides.com.cy
Alexandros Georgiades
a.georgiades@chrysostomides.com.cy
Eleni Chrysostomides
eleni@chrysostomides.com.cy
Lithuania
Attorneys at Law Borenius Ltd.
www.borenius.lt
Stasys Drazdauskas
s.drazdauskas@regija.lt
Slovenia
Jadek & Pensa
www.jadek-pensa.si
Eva Budja
eva.budja@jadek-pensa.si
Czech Republic
Cermak Horejs Matejka a spol
www.cermakaspol.cz
Martin Holy
intelprop@apk.cz
Luxembourg
& De Bandt
www.debandt.eu
Jeff Keustermans
jeff.keustermans@debandt.eu
Spain
Herrero & Asociados
www.herreroasociados.es
Paz Martin
mpmartin@herreroasociados.es
Denmark
Zacco
www.zaccoadvokater.dk
Janne Britt Hansen
jbh@zaccoadvokater.dk
Macedonia
Živko Mijatovic & Partners
www.zm-p.com
P.O. Box 526
11001 Belgrade
Serbia and Montenegro
Sweden
Zacco
www.zacco.se
Maria Beijer
maria.beijer@zacco.com
Estonia
Attorneys at Law Borenius Ltd.
www.borenius.ee
Peeter Kutman
capip@borenius.ee

Liina Jents
Liina.Jents@borenius.ee
Malta
Salomone & Sansone
www.salomonesansone.com
Luigi A. Sansone
salosan@waldonet.net.mt
Switzerland
Swissberg Ltd
www.swissberg.com
Christian Rohner
rohner@swissberg.com
Finland
Attorneys at law Borenius Ltd
www.borenius.com
Åsa Krook
asa.krook@borenius.com

Montenegro
Živko Mijatovic & Partners
www.zm-p.com
P.O. Box 526
11001 Belgrade
Serbia and Montenegro
United kingdom
Shoosmiths
www.shoosmiths.co.uk
Anastasia Fowle
anastasia.fowle@shoosmiths.co.uk
Gary Assim
gary.assim@shoosmiths.co.uk
France
Casalonga Advocats
www.casalonga.com
Caroline Casalonga
c.casalonga@casalonga.com
The Netherlands
AKD Prinsen van Wijmen
www.akd.nl
Peter Claassen
pclaassen@akd.nl